Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Emberek akiknek volt hangya a...

Emberek akiknek volt hangya a házába! Hogyan szabadultatok meg tőlük?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

[link]

vagy:

[link]

2021. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Hangyairtó spré. Oda kell fújni ahol feltételezhetően a boj bejárata van. Pár óra alatt megdöglik az összes.
2021. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fenti tanácsok is jók, de a kulcsszavakra kattintva (hangyák) találsz válaszokat kérdésekre.
2021. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

20%-os ecettel befújva 2-3 óránként az útvonaluk a fal mellett.

Olcsó és nálam ez bevált.

2021. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Itt a Kártevők kategória legelső oldalán ezen kívül még 5 kérdésben szerepel a hangya, a második oldalon 4 kérdésben. A legtöbben szerepel, hogy hangyairtó csalit kell használni.

A házi módszerek nem hatnak, más irtószerek meg csak azt a párat ölik meg, amit konkrétan lefújunk, de a maradék két nap vagy két hét múlva ugyanúgy előjön. A hangyairtó csalit viszont behordják a bolyba, és mindegyik eszik belőle, a királynőt is beleértve, és a komplett boly elpusztul.

2021. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nálam egész sajátos módszer vált be: meglocsoltam a kertet, így már kinn is találtak vizet és nem kellett érte a fürdőbe bejárniuk. Úgy jöttem rá, hogy mindig csak száraz időben jártak be, eső után eltűntek maguktól. Kivéve a szárnyas hangya, az tavasszal rajzik nagyon durván, aztán eltűnik. Idén még nem volt.
2021. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kémény100 ***** válasza:
100%
Ha csak megölöd a hangyákat, az nem segít, mert a királynő folyamatosan pótolja őket.A Bábolnai cégnek van egy "PROTECT Combi hangyairtó csalétek" nevű szere, ami tulajdonképpen egy fogamzásgátló a hangyáknak. Nem azonnal, kell egy kis idő, de véglegesen megoldja a problémádat. Használati utasítás a dobozon.
2021. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Többen is írták, én is a Raid csapdát javaslom. Lakóparkban lakom a negyediken, 1-2 hónapja megjelent pár hangya a fürdőszobában, alkalmi jelleggel. Nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki, míg pár hete az éjjeliszekrényen hagyott, visszahajtogatott zacskójú chipsbe több tíz érkezett, és az utóbbi napokban egyre többször fedeztem fel párat random helyeken, pedig mindent elpakoltam, fel is volt porszívózva. Nem győztem agyonnyomni őket, mindig felbukkant valahol pár újabb, de nem voltak annyian, hogy be lehessen azonosítani, pontosan honnan jönnek, csak tippem volt. Mivel nem tűrök meg rovart a lakásban, és nem akartam azt se, hogy még jobban elfajuljon a helyzet, megvettem ezt a Raid-et, és kiraktam a konyhaszekrény melletti sarokba tegnap délután. Csak úgy nyüzsögtek körülötte, benne egy órán belül, szépen vitték is ki a darabkákat, ma reggelre pedig teljesen eltűntek. Azért még kint marad, ha jönne 1-2 kósza példány.
2021. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!