Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hol lehet olcson, egyszerűen...

Attila Bé kérdése:

Hol lehet olcson, egyszerűen felrakhato szunyoghàlot kapni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hova kell felrakni?
2021. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sima fixet "felragasztósat" keresel azt bármelyik barkácsáruházban, de a nagyobb hipermarketekben is biztosan kapsz.
2021. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ablakra szeretnėm felrakni. Fixet. Kb. mennyibe kerūl?
2021. júl. 7. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor bemész egy barkácsboltba és méretre levágatod, méteráru.

Én tettem már fel a hozzá kapható tépőzáras szalaggal is, de nehéz is, és nem is lehet tőle jól becsukni az ablakot. Ezért vettem áttetsző sebtapaszt (több méterest) gyógyszertárban, azzal pikkpakk meglettem és jobban is tartja és teljesen lapos.:)

2021. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly szereltem fel műanyag ablakra keretes utólag szerelhető szunyoghálót.

Azt hiszem a Bauhausba vettem.

110x120 úgy emlékszem 6000 körül volt

Nem kevés de ez strapa.

2021. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik ablakokkal foglalkozó cég legyártja neked méretre. A szerkezete roppant egyszerű, magad is legyárthatod, ha be tudod szerezni a hozzá való műanyag profilt. Műanyag ablakokhoz készült eredetileg, de mivel egyszerű ráhajtós füllel erősíted az ablakrámához, passzol a faablakokhoz is.
2021. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!