Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez ágyi poloska?

Ez ágyi poloska?

Figyelt kérdés

[link]


Más nyomot nem találtam, de csípéseink vannak.



2021. szept. 27. 07:30
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem, de tudom mi ez és leírom kommentben.
15 szavazat
 1/9 Only a man válasza:
100%

[link]


Elvileg ilyen az ágyi poloska.

2021. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Az ágyi poloska pirosas-barnás, nem fekete és nem ilyen hosszúkás. Továbbá sosincs egyedül.
2021. szept. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

És nincs valami ötletetek, mi csíphet minket? Ez már a 2. bogárfajta, amit találtam. Itt az előző kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kartevok__11370668-so..

2021. szept. 27. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

szóval az ágyban szobában, lakásban nem mászkálhat semmiféle bogár, akármilyen kedves is.


Ezt nem tudom mi, mert még sosem láttam áyi poloskát. Van egy javaslatom: kérj egy ózongenerátort pár napra, és csukott ablak, ajtó mellett ózonozz. Napi 3x 1/2 óra pont elég...persze ehhez az ágyat lepedőstől, matracostól szét kell szedni, hogy a kis pernahajderek ne tudjanak elbújni..


Mint tudjuk, az ózon mindent megöl...akár bacilust, vírust, bogarat.

2021. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Bogár ellen a legjobb az ózon. Ózon használat után fél órával már lehet használni a helységet.
2021. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mászkálni mászkálhat. A gond az, hogy valami összecsípi a kisbabám, engem, a férjem. Nem találjuk, mi az. A csípés egy kis idő elteltével szúnyogcsípésszerűen néz ki és viszket is, sokáig megmarad. (Ezt a belinkelt előző kérdésem él írtam le.)


Elég idegörlő így aludni (ha tudnék), hogy lerakom a kicsit és éjszaka valami összecsípi...

2021. szept. 27. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze a fényképedet ezzel:

[link]

2021. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs értelme csak a te lakásodban irtani, hanem meg kell kérdezni az alattad-fölötted lakókat (szomszédokat) is, mert sosem marad meg csak egyetlen lakásban, hanem terjed a szomszédokhoz is. NINCS MIT SZÉGYELLNED. Érdeklődj és mindenhol irtassátok ki egy erre létesült céggel. A mi lépcsőházunkban tatabányai cég (Bábolna) végezte. Tudjatok róla, hogy egy irtás sosem elegendő a már létező lerakott peték miatt.

Az ágyneműn nem látsz kis fekete pöttyöket? Ezek lennének a döntő nyomok.

2021. szept. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
baszki, hasonló van nálam is. nem tudok semmit róla, hogy mi csíp, semmi nyomot nem látok
2021. okt. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!