Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy tudnám ki irtani az...

Hogy tudnám ki irtani az egereket?(kicsit hosszú lesz bocsi)

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy a szobámba felbukkannak az egerek nem lehet tudni mikor ragaccsal méreggel és egyéb bevált módszerrel szoktam ki irtani őket pár hónapig el is tűnnek utánna megint előjönnek tetőtérben vagyok kaparászással kezdődik hol a falba padloba hallom onnan tudom hogy megint jönnek másnap este berúgtam közbe ment a cigi is mellette evés ivás minden volt ahogy azt illik nem tudom mikor de valamikor hajnalba kidőltem másnap reggel arra keltem hogy a popcorn ki van borulva ágyam mellett sörös dobozok szét dobálva 😆 (nálam ilyen egy lazulos hétvége mikor nem kap el az álmosság reggelig is tolom) utánna megágyaztam stb nem is vettem figyelembe az ágyat megágyaztam ès utánna mentem is le mert szülinapi buli volt nekem másnap tárcsázás torta bontás volt stb aztán este mikor levettem az ágyról a takarót arra lettem figyelmes valami kis szürke folt van az ágy közepén azt hittem valami kis kosz mivel rosszul látok és nem volt rajtam a szemüvegem aztán közelebb hajoltam akkor láttam hogy az egy egér kilapulva utánna láttam attól nem messze volt még 1 az is szintèn kilapulva 😂🤣😂 (most jót nevetek ezen de akkor alig akartam hinni a szememnek)meglepődtem 140 kiló vagyok nem csodálom hogy így jártak csorik nem kellett volna az ágyra mászni🤣 most viccet félre téve mondták h takaritsam ki a szobám mert régen csináltam plusz lehet az is rátesz hogy a szobámba hétvégente neki állok sörözni és minden egyes üres doboz szét van dobálva plusz cigizek is sörözés közbe és lehet ezèrt akarnak ennyire bejönni a szobámba az egerek mert nekik ez lehet a mennyország vagy nem tudom vagy csak szeretik a söröcskèt meg a kiborult popcornt😂🤣😂 persze nem mindig popcornt eszek félre èrtès ne essèk olyankor lusta vagyok wc-re is lemenni bele pisálok egy üres flakonba azt öntöm is ki a tetőn a szomszéd felé a jó kis sörös hugyt😆lehet onnan jönnek szerintem mert ami volt egèrluk az be van csinálva aznap pont nyitva volt az ablak hogy jöjjön be friss hűvős levegő arra gondolok hogy ablakon keresztül bemászhattak mert most máshol nem tudnak bejönni viszont azóta semmi kaparást nem hallok még nem is láttam egyet se a 2 kilapitotton kívül😃😃😃

most akkor valóban egy kis rendetlenség miatt lepnek meg néha napján egyáltalán hogy tudnám őket elűzni végleg ?(normális válaszokat kérek)



2022. júl. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat en most majdnem elhanytam magam, ahogy olvastam a leirast.

Hogy lehet igy elni?

2022. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy hogy lusta vagyok takarítani az a vicc az egészbe hogy csak az én szobámba bukkannak fel
2022. júl. 10. 17:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Most valaki tud segíteni ebben a témában vagy csak pislogtok mint hal a szatyorban?
2022. júl. 10. 19:12
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Még pislogunk. Basxki.
2022. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy megaludt a szátokba a tejcsi el tudom képzelni milyen embernek nevezett valamik lehettek 😂🤣 amúgy láttam kersesgèltem vannak rágcsáló riasztók rendelni fogok egyet úgyis csak az én szobámba kell 😃 köszönöm a semmit megtanultam gyakori kérdésekre nem érdemes segítséget kérni mert itt csak idióta birkák néznek ki a fejükből🤡🤡🤡🤡
2022. júl. 11. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!