Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mik a jelei annak,ha egy kis...

Mik a jelei annak,ha egy kis fenyőt megmérgeztek?4 nap alatt meghalhat egy fenyő?

Figyelt kérdés
1 hete még nem hullott gyönyörü volt pár napra elmentem és mire visszajottem az egesz hullik száraz lehetséges hogy a meleg miatt pár nap alatt meghalt vagy mérgezes esetleg?ha nagyon hullik mentheto még?

2022. aug. 19. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi? Mikor lett ültetve? Locsoltad?
2022. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 honapos kb.persze minden nap,kivéve ebben a pár napban de ugy mentem el h kapott vizet
2022. aug. 19. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy mérgezésre gondolsz egy növénynél, nem kártevőre. És ebben a melegben pár nap vízhiány is meglátszhat gyorsan.
2022. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fenyőfélék 25 fok alatt és 50% páratartalom felett érzik jól magukat. Akár hogy nézem, ez mostanában aligha teljesült. Legyengült, kiszáradt.
2022. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mindentudó99 ***** válasza:
Gyomírtó nem hat 4 nap alatt. Más baja van
2022. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez karácsonyról maradt kiültetett fa volt szerintem még nem tudott rendesen legyökerezni, eddig bírta a tűlevelek most adták meg magukat.
2022. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!