Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Volt a fürdőszobába egy nagy...

Volt a fürdőszobába egy nagy méretű csótány a bojler kémény részénél, hol az istenbe jöhetett be?

Figyelt kérdés
Ma hívtam fel az irtókat mert holnap jönnek, mert alattunk a boltból jelezték hogy ott rengeteg van, valószínű ott már irtották. 5 éve lakunk itt én még sosem láttam, erre férjem mondja fürdés közben vigyek rongyot, nem tudtam mire vélni hogy mire kell. Aztán mondta hogy ott volt a falon. Basszus én előtte fürödtem fél órát, észre se vettem meg előtte takarítottam ki a fürdőszobát. Most befújtam irtóval azt a részt meg a lefolyón is van szűrő. Én undorodok ezeketől az állatoktól, maga a làtvànytól. Szerencse hogy nem vettem észre mert valószínű samponos fejjel menekülök a kádból.
2023. máj. 3. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel szereti a meleget, nagy valószínűséggel a kémény melletti résen át jutott fel hozzátok.

Nem kell tőle félni, mert nem harap, csak büdös, ha megfogod (ha ilyenről van szó).

Jól jegyezd meg, hogy nem elég egy szobában vagy egy lakásban kirtani őket, mert a szomszédokhoz éis átbújnak, főleg a feletted, vagy alattad lakókhoz. Komplett irtást kell csinálni és nemcsak egy alkalommal, mert a lepetézett petéik is kikelnek és újra ellepik a lakásokat.

Ajánlom a bábolnai rovarirtó céget. A mi lépcsőházunkban tökéletes munkát végeztek, minden lakást tüzetesen megnézett egy emberük. Mástól is hallottam dicsérő szavakat rájuk. (Nem vagyok náluk elkötelezve!).

2023. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!