Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Muslicáktól hogyan tudnék...

Muslicáktól hogyan tudnék megszabadulni a lakásban?

Figyelt kérdés
Lakásban megjelentek a muslicák. Egy zsák krumpli volt a fészkük, azt kidobtam azóta. Muslicáktól azóta sem tudok szabadulni.
2023. okt. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Porszívóval szívd össze őket! Nekem az vált be amikor egyszer betelepedtek.
2023. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegyél le a muslicás szobákban az asztalra egy fél pohár bort, pezsgőt, szörpöt, cukros vizet (nem kell mindet, nem válogatósak, elég akármelyik) és önts az aljába egy kis szappant, vagy mosogatószert.


A szappan csökkenti a felületi feszültséget, így amikor a muslica rászáll a cukor miatt, akkor egyből el is süllyed és megfullad.

2023. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is porszívózni szoktam.

Ha kiraksz egy megmaradt almacsutkát, vagy két szem szétnyomott szőlőt, arra odamennek, és elkapod őket. Szürkületkor az ablakon gyülekeznek, onnan is össze lehet őket szedni. Aztán vagy légyirtó, vagy kint kiengeded őket.

2023. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!