Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mivel védekeztek csótány ellen?

Mivel védekeztek csótány ellen?

Figyelt kérdés
Nyáron történt permetezés.Lassan lejár a szer hatása.Csapdákat rakok ki minden hónapba.Protect forte port szórtam most ki az ajtók elé a küszöbhöz.A teraszt körbeszórtam.A az elmúlt 2 hónap alatt egy döglődőt láttam az előszobában.Ma kint a teraszon a bejárattól láttam egy apróbb halottat.Folyamatosan nézem hajnalban látok e.A csapdák 2 hónapja nem fognak semmit.Reménykedek,hogy ez jót jelent,de stresszelek a helyzet miatt még mindig és szeretném kint tartani továbbra is őket.Bár fogalmam sincs honnan jönnek.Protect forte porral esetleg tapasztalat is érdekel.
2023. okt. 11. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Rovarport szórok néhány - élelmiszermentes - helyre.

A csótány szeret kis réseken (pl.:panel illesztéseken, szellőzőkön, központi fűtés csövek mellett) közlekedni, megbújni.

2023. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!