Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi vált be az egerek ellen...

Mi vált be az egerek ellen nálatok ?

Figyelt kérdés
Sajnos ahogy jön a hideg beköltözte a padlásra. Raktam ki ragasztót kajával, de nem mennek bele. Már a szigetelést rongálják, össze vissza ürítenek mindenhova. Éjjel is hallom ahogy járkálnak. Esetleg ultrahangos egérriasztó? A régi házunkban nem volt egér ( bár padlás sem ) , ott használtunk ilyesmit. Mérget nem akarok kitenni mert nem szeretném ha mondjuk a szigetelés és a fal közé berágva magát, ott dögölne meg, nem hinném hogy jó illata lenne, plusz van kettő kutyánk azt se szeretném ha méreg lenne bárhova rakva. Nektek mi vált be ?

2023. okt. 12. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Macska.
2023. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Se a méreg, se a ragasztó nem működik nálunk. Pénzkidobás.

A hagyományos lecsapós csapda vált be: kolbász, keksz, epres horgász csali aroma

2023. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bogica0616 ***** válasza:
65%
Macska vált be. Az élve fogóba nem mentek bele. Ragasztos lapok még jók lehetnek. A mérget, ahogy írtad nem szeretnéd. Az ultrahang még felejtős...
2023. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Padláson nem számít, ha büdös, a lakásban nem fogod érezni.

Amúgy én is hagyományos lecsapós csapdát használok. Nálam dió a csodacsali.

2023. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Macska.
2023. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egérfogót használok és bevált. Rágcsálóírtó pépet használtam előtte, de az nagyon nem volt gazdaságos, mert rengeteget kellett megzabálniuk belőle, mire elhullottak.
2023. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!