Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egerek ellen mit lehet tenni?

Egerek ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A garázsban volt egy régi kanapé, amit elvitettem ma és láttam hogy az ágyneműtartóban egérfészek szerűség volt , a garázs kb üres így, egeret nem láttam de igy aggaszt az egész és nem merek beállni az autóval
2015. jún. 27. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg, emberre nem támadnak. Vegyél egérírtót és alkalmazd a használati utasítás szerint.
2015. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egérfogó a garázs négy sarkába.
2015. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Macska
2015. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet venni egérirtó dobozt hogy más állat ne férjen hozzá a méreghez vagy csinálsz egyet, megpakolod őket Biotoll nevű irtó péppel, és az fokozatosan elpusztítja majd a betévedő egereket,nem kell vele kínlódni csak figyelni hogy mindig legyen benne méreg, kb. havonta van 2-3 tetem az üres tárolóban nálunk is, tehát nem árt irtani őket...
2015. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

A mérget nem javaslom akkor jobb az egér fogó Már csak azért se mert olyan helyen is kimúlhat ahol nem találod meg kellemes szagokat ad jó ideig.

de valahol talál kaját vagy nem él meg vagy rendszeresen kitud menni valahol a legjobb ennek a megszüntetése.

2015. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem én félek az egértől kedves első :) csak attól félek nehogy bemászkáljanak a motortérbe és elrágcsálják a kábeleket , köszi mindenkinek a választ:)

Egyébként a garázsba most már nincs semmi, lehetnek ettől függetlenül bent?

2015. jún. 27. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
persze hogy lehetnek, nálunk is az üres tárolóban átjárnak,havi 1-2 tetem mindig van, a mérget mindig eszik...én pl. a csapdát meguntam a méreg egyszerűbb csak biztonságosan kell elhelyezni, a tetemeket kidobom tehát más állat nem ér hozzá...
2015. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
59%
sztem csapda. a méreg tényleg nem jó, bárhol meghalhat és más állat is megeheti inkább csapda, abból is többet tegyél ki és ha vannak úgyis elkapja őket
2015. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
"csak attól félek nehogy bemászkáljanak a motortérbe és elrágcsálják a kábeleket" Akkor semmi gond! Tegyél ki nekik rendszeresen elég szalonnát meg sajtot. Nem fogják bántani a kábeleidet nagy éhségükben.
2015. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!