Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egér milyen messziről nem...

Egér milyen messziről nem talál vissza, ha olyan távolságban elengedem (pl.erdős részen)?

Figyelt kérdés
(Nem akarom bántani, de mindent megrág, úgyhogy el kell tennem messzebbre.)

2023. okt. 30. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

cuki vagy :-D

Szerintem...kocsival mondjuk 15 perc aztan ereszd utjara

2023. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Egy egér nem Lassie, nem megy haza. Azt se tudja mi az.
2023. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20km szerintem jó lesz. De ahol 1 db van, ott van több darab is.
2023. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, több is van. 2 km nem elég?
2023. okt. 30. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Az életben nem fogod tudni összeszedni az összeset. Bocs, de ez a hummanitárians dolog nem működik akkor sem!


Amúgy, én a múltkor egy vakondot vittem át a szomszed üres telekre, mikor elmondtam valakinek olyan oltast kaptam, hogy csak na! Mit képzelek, hogy elviszem a kis drágát, és ha kölkei voltok, most ott döglenek kínhalált a fészekben... Az nem számított, h9gy a vakond az aszfaltos út közepén keringett.... Nem! Én voltam a szemét kölyök gyilkos!


Szóval jól gondold meg, kinek dicsekszel a jóemberkedéssel. De mondtak már nekem olyant is, hogy akkor a masik telken teszek károkat, mert oda viszem a ragcsálót ahol nimcs és ott elszaporodik.


Természetkarosítasért fel is jelenthetnek. Jobb inkább, ha teszel arról, hogy ne tudjanak oda menni, és maguktól keressenek jobb helyet. Pl, ha van takarmanyod akkor zart dobozban tartsd. Es a kupit szüntesd meg az udvarban, ha van. Jó vadász haszonállatot tarts, (foxi, vagy görény, a macskát felejtsd el az csak kedvtelésből vadaszik nem fogja kiírtani). Sajnos a jóemberkedés itt nem jatszik, mert ha el is viszel 1-et 5 jön a helyére!

2023. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: köszönöm az aggodalmaskodást, továbbra is lehet a kérdésre válaszolni, aki tud.
2023. okt. 31. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Rakj rádiót oda, ahol vannak, akkor elköltöznek.


Pár utcával arrébb is elég szerintem elvinni.

jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!