Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska lenne?

Ágyi poloska lenne?

Figyelt kérdés
Földön találtam,de nem tudom beazonosítani.Csípés nincs rajtunk.1 hete volt csak,de akkor bolhát találtam csak.Ágyak,matracok között semmit.
nov. 3. 19:55
 1/10 A kérdező kommentje:
nov. 3. 19:55
 2/10 anonim válasza:

Annak tűnik így elsőre.


Nézd meg a matracokat, az agy fa részénél a sarkokat, az ágy fa részét, esetleg a fal melett a fal és a padlo találkozását.


Pirosas pontokat keress!

nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

[link]


[link]


Ilyen nyomokat keress!!!

nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ilyen nyomok nincsenek.Két hete néztem át a matracokat ágyrácsokat mikor csípése volt kislányomnak és nekem.Nem találtam semmit,viszont 3 bolhát igen,ami után takarítva,katya kezelve megszűnt a probléma.Azóta nincsenek csípéseink.Ezt most a földönt találtam,de nem tudom beazonosítani.Találkoztam kb 8 éve ágyi poloskával,akkor könnyen felfedeztem a matrac szélein.
nov. 3. 20:35
 5/10 anonim válasza:

Értem, lehet, hogy most mezdődik.🤔🙄😔


Légy figyelmes!

nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem az.A feje annyira egybe van a potroh tésszel.A képek alapján a neten meg keskeny kiálló kis fejet látok.
nov. 3. 21:02
 7/10 anonim válasza:
nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Úgy néz ki poloska,de nem az ágyi poloska.Viszont sok infót mem találtam magyarul róla sajnos.
nov. 3. 22:54
 9/10 anonim válasza:

Igazán nincs mit!


Sajnálom!

nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem ágyi poloska, mert kerek. :)
nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!