Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ahogy ma oltozkodtem, az...

Ahogy ma oltozkodtem, az egyik ruhadarabon találtam egy bogarat, kulancs szerű volt, de nagyon gyorsan futott. Enyhen pirosas szinu volt. Valami nyugtalansag miatt kigoodliztam, agyi poloska lehetett....? Azt megoltem, nyomokat még nem talaltam.

Figyelt kérdés
Hetvegen nézem majd korbe a szobát, mekkora az esély hogy találok még többet? Nagyon aggodom, csipes nem ért. Nagyon bizom benne, hogy több nem tévedt be. Tapasztalata van valakinek esetleg?

2023. szept. 27. 03:50
 1/1 creativus válasza:

Ágyi poloska:

Vöröses, sötétbarna színű, nagyon lapos, emiatt az ágy repedéseibe, réseiben könnyedén elbújik. Ha nem jön több elő, akkor valahonnan összeszedhettél egyet, de ha igen, akkor az irtása türelmet, fáradságot igényel. Természetesen éjjel vadászni szokott, és az viszket.

Hivatásos rovarirtó (jó pénzért) ki szokta irtani.

Tapasztalatom csak nagyon régről van, amikor spray-es eszközök még nem voltak.

2023. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!