Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska csípések?

Ágyi poloska csípések?

Figyelt kérdés

az alakja miatt gondolom annak, de az a furcsa, hogy a csípések helyét fedi a ruha, karomon egyáltalán nincs csípés. átnéztem az ágyam, de nem találtam semmit, fogalmam sincs hogyan jöhetett ide ha az ... 2 napja jöttek ki, azóta nincs új, de amúgyis alig alszom, ez a legnagyobb rémálmom. a csípések nem viszketnek annyira, olyanok mint egy enyhébb szúnyogcsípés. macskák vannak, de bentiek, egyáltalán nem járnak ki, át lettek nézve, nem találtam bennük bolhát


derekamon van a legtöbb: [link]

nem messze tőle egy a csípőn : [link]


kérlek mondjátok hogy nem az amitől félek... a csípéseken kívül nem találtam poloskára utaló jeleket. biztos ami biztos venni fogok poloska+bolha irtó sprayt.



nov. 8. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért csak keresd őket éjszaka, hirtelen villanygyújtással, mert simán lehet az. Vagy bármi más, pl bolha, de azt is meg kell fogni. Járt valaki vidéken-külföldön, vagy bárhol, ahonnan behozhatta?
nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam Pesten, de az elég régen volt. Anyukám járkál mindenfelé, és most hogy mondod neki is voltak csípései, csak a bokáján szóval valszeg bolha lehet csak nem értem hogy került a ruhámba nem a macskába... de valószínűleg már ott van valamelyikben ha tényleg az lenne.
nov. 9. 12:38
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem poloska csípés, nézz körül a lakásban, bárhová elbujhat!
nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!