Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Farontó bogár/szú visszaköltöz...

Farontó bogár/szú visszaköltözhet bútorba?

Figyelt kérdés
Vettünk egy házat,ahol a konyhakülön van.Azt még nem újítottuk fel.néhány bútort megtartottunk addig.volt pár polc ami tele volt lyukkal azt kidobtuk.Egyedül egy asztalt tartottunk meg.Nem láttam eddig rá utaló jelet,de nem is figyeltem eddig.Az asztalnak van egy kis polcos része ahol a szélén olyan mintha apró pici falisztszórást láttam volna.Áttöröltem,hogy figyeljem lesz-e még.1-2 nap alatt ebből kiderülhet a jelenléte?!
nov. 28. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. De gyorsan kezeld le, mert átmegy máshova is. Vagy kend át az asztalt szerrel.
nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos padlóban, tetőgerendában is lehet ám. Hallgatózzatok. Viszont olyan is van, hogy egyszerűen kihalnak, elköltöznek, tehát csak nyomok lehetnek olyan fán is, amiben már nincsenek, csak voltak.
nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hallodtam a hangjukat sosem.Úgy tudom ilyen percegest adnak ki.Ma nem láttam semmi nyomot.Az is eszembe jutott,hogy mivel régi asztal,lehet,hogy kihullott az illesztés közül ilyen kis reszelék.Legalábbis remélem,mert ha nem,akkor inkább kirakom az udvarra a többi szemétrevaló közé,amit dobunk ki.Még várok 2 napot.Gondolom,ha van benne,akkor látni lehet majd ilyen kis fareszeléket.
nov. 29. 13:13
 4/4 anonim válasza:
Visszaköltözhet, ha a bérleti díjat rendesen fizeti, az eredeti állapotot távozáskor helyreállítja. Közjegyzőhöz azért vidd el, hogy ott okiratba is foglaljátok ezt, különben angolosan távozhat.
nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!