Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ezek ágyi poloskák?

Ezek ágyi poloskák?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Egyik sem mozog, mind halott. De lehet báb. A második képen az a nagy nem egy halott darázs/méh?


Mik ezek? Ugye nem ágyi poloska? 😬😬😬


Köztük lévő dolog az por szerintem.


Ágy aljában találtam őket. Parketta mintázata átadja méretüket.



nov. 29. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek eléggé ágyi poloskának tűnnek.

Csípés volt?

nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha az akkor egesd el oket nehogy kikelljenek
nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltak csípések rajtam. Kb. 20-30. Remélem csak bolha volt, mert sokat játszottam meg ölelgettem egy kiscicát. Kicseréltem ágyneműt, kiporszívóztam egész ágyat. Felszívtam porszívóval a bogarakat is. Jövök majd a fejleményekkel, hátha segít majd valakinek!
nov. 30. 00:36
 4/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

A poloskák hemimetabol rovarok ("tökéletlen átalakulás"), szóval nincs bábállapot.

A képen valamelyik porvafaj levedlett (tehát már üres) lárvabőrei láthatók, mivel lakáson belül van így a legvalószínűbb jelölt a pusztító múzeumbogár (Anthrenus verbasci). Szerves anyagokkal táplálkoznak, pl. gyapjú, száraz növények, vászon, stb.

nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ #4! Ma már nem volt csípés. Valószínűleg Múzeumbogár lehetett. A csípés meg lehet bolha volt, ugyanis találtam bolhát a cicán. Tettem rá bolhanyakörvet.
nov. 30. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!