Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Krisnavölgyben hogyan védekezn...

Krisnavölgyben hogyan védekeznek a kártevők ellen?

Figyelt kérdés

Úgy tudom maguknak termelnek, de nem ölnek. Gondolom akkor permetezés sincs. De az se jó ,ha tönkremegy a termés.

Akkor hogyan?



2013. júl. 31. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott a helyszínen kell érdeklődni .Megveszed a belépőt és mehetsz be körül nézni .
2013. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy mint egy biogazdaságban
2013. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mantrával
2013. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha kíváncsi vagy rá, megtalálható a honlapjukon: [link]


Azért leírom neked ide:

"A zöldségtermesztésben alkalmazott kiemelt módszerünk a növénytársítás. Ez azt jelenti, hogy amennyiben a megfelelő fajokat ültetjük egymás közelébe, akkor egy finom egyensúly beállta után a növények egymásnak biztosítanak védelmet a kórokozókkal és kártevőkkel szemben. Emellett használunk például mulcsozást, azaz talajtakarást a talaj száradásának és gyomosodásának megelőzésére."

2013. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. aug. 1. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet a emberen élősködő parazitákkal? úgy mint bolha, ágyipoloska, tetű, ecetera? nekik nincsenek természetes ellenségeik, őket hogyan űzik el? mert én egyetlen MŰKÖDŐ természetes módszert nem ismerek, illetve csak olyat, amiről azt mondják, hogy hatásos, a gyakorlatban viszont messze nem az... komolyan érdekelne, mert aki a vegyszreket nem kedveli (ahogyan én sem) és elpusztítani sem akarja minden áron, amit nem muszáj, az hogyan tarthatja távol az élősdiket? ötletem sincs...
2014. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#6

Mosakodásról, takarításról hallottál már? Vagy számodra a szappan is káros vegyszer?

2014. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!