Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Bolhák ellen mit lehet tenni?

Bolhák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ellepték a házat. Az ágyam is tele van velük a kanapé is, nem tudok hol aludni. Macska már hónapok óta nincs a háznál. Ha lefekszek az ágyamba, fél perc múlva érezm, hogy mászkálnak rajtam. Minden reggel tele vagyok csípésekkek. Nem csípnek meg mást a házban, csak engem (az öcsémmel egy szobában alszunk). Most elegem lett, és megágyaztam magamnak a földön, mert többet nem fekszek bele az ágyamba, az biztos. Nem lehet elviselni. De szerintem jönni fognak utánam... Anyám meg le se szarja, mindig csak valami irtószerrel fújkálja az ágyamat, de nem használ. Bejött a nagy pakolásra, mondtam neki, hogy a földön alszok akkor, de nem is próbált segíteni.... Apum is bejött, akkor még azt mondam, neki hogy ágynemű nélkül, simán a földön alaszom. Nézett egy darabig, aztán kiment. Nem aludhatok állandóan a földön. Mit csináljak? 14/L

2013. júl. 30. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Patikában ,vagy állat patikában kellene megkérdezni,van e

élősködők /bolha/ elleni hintőpor.Mondjad hogy kutyád bolhás .Régen ilyen volt a matador .

2013. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szia! Vegyél egy- két ampulla Neostomosan nevű szert: 1 ampullát 1 liter vízben kell feloldani, majd bespriccelni vele minden érintett területet. Ez a legtutibb anyag bolha ellen, párszáz Ft- ba kerül, és bármelyik állatorvosnál kapható. :)
2013. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bolhák napközben a padló repedéseiben, az ágy, vagy egyéb bútorok keskeny réseiben alszanak. Ezeket a helyeket fújd be valami hatásos anyaggal.
2013. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!