Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangyák ellen mi vált be?...

Hangyák ellen mi vált be? Nagyon sok van! Profi hangyairtásra megéri beruházni?

Figyelt kérdés

Vettünk már Protect hangyacsapdát (korábban fáraóhangyák ellen szuper volt egy másik lakásban, ahol laktunk), de oda sem mennek érte. Most vettünk port, próbáljuk körbeszórni, ahol feljönnek, és van spray is itthon, de nem szívesen használom, és tudom, hogy az csak "tüneti kezelés". Családi házról van szó, szerintetek a profi hangyairtásra (céges) megérné beruházni? 10.000. ft felett lenne, de ha még sok ilyen bolti irtót veszünk, egy idő után az sem olcsóbb.... valakinek bevált a profi hangyairtás?

Persze szívesen veszek egyéb házi megoldást is, ha valami TÉNYLEG hatásos!

Köszönöm!


2013. jún. 23. 09:41
 1/2 A Tengerész ***** válasza:

[link]

Annakidején a fáraóhangyákat panellakásban a Combat nevű bábolnai szerrel irtottam ki, de nem a zacskóban raktam ki ahogy a kezelési utasítás írta, hanem lekvár, méz mellé szórtam ki kis papírokra. Másik lakásban, sajnos a nevére már nem emlékszem, kutyára szórható bolha és kullancs irtó por vált be a kerti hangyák ellen.

2013. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hangyák ellen (otthonilag) só és forró víz segíthet.azon kívül vegyszerek
2013. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!