Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A ragasztót amivel egeret...

A ragasztót amivel egeret lehet fogni mivel tudom feltakarítani a laminált parkettáról?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 08:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes nézőpont de végül is igaz.


Mint most Izrael és a Palesztínok között folyik.

A Palesztínok elkaptak és le gyilkoltak három ártatlan izraeli fiút. Az izraeli oldalról elkaptak és legyilkoltak egy palesztín fiút. Erre a Palesztínok rakéták tömkelegével törtek az izraeli emberek életére és csak a jó légelhárító rakétáknak köszönhető, hogy nem történt tömeges halál. Erre Izraelből mindig vissza lőnek. itt is feszegetik a kérdést, hogy most annak van igaza aki minduntalan megpróbálja megvédeni magát és válasz csapásokat intéz, vagy annak aki ezt megpróbálja megtorolni, persze sikertelenül a hatékony légvédelem miatt.


Elnézést, hogy ilyen politikai aktualitással jöttem elő, de ez a logikai fejtegetés végül ide vezetett,

hogy melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás.


Az állat világban be állt egy valamilyen (talán) igazságos egyensúly. Nálunk embereknél minden felborul, ha bármi igazság tételbe bele kezdünk.


Csak elgondolkodtató.

Ahol bele próbálunk avatkozni a természet körforgásába, ott mindig felborul a bili!


Egyébként a példát innen hoztam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__5..

2014. aug. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!