Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet kiírtani a muslicát?

Hogyan lehet kiírtani a muslicát?

Figyelt kérdés
Tele van vele a konyha, mert volt bent 1 db rohadt alma, amit már 2 hete kidobtunk, azóta nincs semmi, ami romlott lenne, mégis itt vannak, és mindenre szállnak rá. Még a fővő ételbe is belerepülnek, és dobhatom ki az egészet, undorító! Mit lehet tenni ellenük?
2013. nov. 15. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Üdítős, v. ásvánívizes flakont derékban kettévágsz, a szája részét belefordítod az aljába, amibe előzőleg beleteszel valami ecetes gyümit. Kész a csapda.
2013. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 22. 21:54
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálam tegnap a "frissen" megvett banán héj segített !!!!!! Hónapokig küzdöttem de tegnap az egész szesz őrséget megoldotta egy " TESOS " banán , jó egészséges !!!!! Próbáljátok ki , csak a héját kint hagyjátok pusztul a csapat . Remélem az ember nyugdíj korhatárát nem rövidítik :(((((((
2013. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Gondolom ez számodra sem újdonság, hogy a trópusi gyümölcsök héját vegyszerrel kezelik, hogy szállítás során ne sérüljenek, rohadjanak meg. Nem újkeletű dolog, ezért nem értem a kiborulásodat. A nyugdíjt pedig nem tudom, hogy jött ide. Nálam a banánra pont nem mennek rá soha. A Tescosra sem.
2013. nov. 24. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!