Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyire hatékonyak az ultraha...

Mennyire hatékonyak az ultrahangos patkány és egérriasztók?

Figyelt kérdés
Érdekelne olyanok véleménye, akik már használtak ilyet. Nekem garázsba kellene, mert attól tartok a patkányok kárt tesznek a kocsiban (kábelek stb.) Elég sok lom van ott és nem tudom, hogy úgy is érne-e valamit. (rajtam kívül álló okok miatt nem lehet kipakolni).

2014. jan. 26. 15:50
 1/6 sterling.archer válasza:
En par honapja hasznalom, eddig bevallt.
2014. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 emir72 ***** válasza:

Nyest lesz, a patkány nem csinál ilyet, viszont odacsalja a nyestet, mint ragadozóját!

Jellemzően 5-8 hónapig hatásosak, aztán megszokják őket az állatok. (Amit a multik árulak 2-3000 Ft-ért, néha pofátlanul 10-20000-ért, nálunk nem váltak be.) Hazai gyártó termékét keresd!

A keresőbe üsd be: "állat csapda riasztó", ki fogja adni a gyártó honlapját. A riasztókat a csapdák alatt találod, kattint a "részletek"-re ott van pár érdekesség.

Nekem az autómba van szerelve egy nyest és vadriasztó (álló helyzetben nyestet, menet közben vadat riaszt, ha be van kapcsolva). Otthon már nem riasztja a nyestet (kb. évig volt hatásos, aztán kezdték megszokni), úgyhogy minden éjjel bejárok a garázsba, de jó szolgálatot tesz, amikor úton vagyok, és valami panzió előtt éjszakázik a kocsi.

2014. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pest rejektet ne vegyél.Mi kaptuk,semmire nem jó.Lakásban volt pár éve 3 egér,oda sz--tak a riasztó elé...No comment.

Cicák megfogták,azóta nincs egér.

2014. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a patkány a Pest Reject mellől lopta a diót - amíg el nem vérzett. :) Tvshopos gagyi, én sem ajánlanám.
2014. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem használt vígan elvoltak mellette
2014. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egérriasztó hasznos,de ultrahangos patkány még nem láttam.
2014. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!