Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska lehet?

Ágyi poloska lehet?

Figyelt kérdés

Szombat reggel úgy ébredtem hogy 20-25 csípés van rajtam.(Csak az egyil lábamon18!)Mindkét lábamon, hátamon, hasamon, fenekemen, lábamon szóval mindenhol.Lehetne.bolha is a cicánk miatt de már rengetegszer volt bolhacsípésem és az.Az apró és az is viszket de nem ennyire.Ez kegyetlenül viszket, hatalmas, sötétvörös és fáj.Ágyi poloska lehet? Ha igen hogy kell kiírtani?

14/l



2014. márc. 10. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon úgy néz ki! De lehet pók is.Kiirtani az ilyesmit nem könnyű,mert nyilván nem akarod megmérgezni magadat sem.Van ez a gőztisztító,ezzel talán jól átfújatni kívül belül,aztán pár napig aludj inkább matracon vagy a földön,míg teljesen meg nem szárad.
2014. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát köszi!

Megbeszélhetem a szüleimmel hogy aludjak másik szobában vendégágyon.De nem lehet hogy megdöglött? Mert anyám mindenemet átmosta szombaton és 2x is befújta rovarirtóval azóta nem csípett.Amúgy ilyen gázt hogy lehet venni?

2014. márc. 10. 16:55
 3/3 zozelelona válasza:
hát apukám tud szerezni de az iyen kis rovar irtok csak pár napig hatnak nekünk is volt
2014. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!