Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska felkutatása...

Ágyi poloska felkutatása lakatlan lakásban?

Figyelt kérdés

Ok. Most már én is parázok :) Több kérdést olvastam már itt is a témával kapcsolatban és eléggé elbizonytalanodtam...

Nemrég vásároltam egy kis panellakást. Az előző tulaj, albérlőnek adta ki aki ... hát minden volt csak nem rendszerető. A lakás jelenleg üres. Szeretném felújítani, de a pénzem egyenlőre csak a vásárlásra volt elég (alkalmi vétel volt). A beköltözést kb fél/egy év múlva tervezem.

A konkrét kérdésem az volna, hogy hogy tudnék megbizonyosodni arról, hogy a lakás kártevő mentes (elsősorban ágyi poloska mentes)? A lakás ahogy mondtam üres. Bútorok nincsenek. Konnektornyílásokban, repedésekben nem találtam semmi nyomát kártevőnek. A nyílászárók műanyagok, így nem hiszem, hogy azon keresztül bejöhet valami. Van egy beépített szekrény, ott sem találtam semmit ahogy a fűtőtestek környékén sem. A lakókkal nem tudtam még beszélni erről , kicsit furának éreztem volna úgy kezdeni az ismerkedést, hogy "Szia, János vagyok. Poloskáitok vannak?". Közös képviselővel beszéltem, szerinte rendben van a ház. Nem mondta, hogy rovarirtásra szükség lett volna korábban.

Ahol jelenleg lakom nem vettük észre eddig semmi jelét az esetleges ágyi poloskának.



#panel #kártevő #ágyi poloska #lakatlan lakás #kártevő felkutatása #poloskapara
2014. júl. 15. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Fogj egy gumimatracot, egy hétig aludj ott. Ha pöttyösen ébredsz van, ha pöttytelenül akkor nincs.
2014. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem valószínű hogy vannak.
2014. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lakatlanban nincsenek, de ha beköltözöl és van a házban, akkor könnyen átmehet hozzád is.
2014. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy senki nem fogja elárulni, hogy nála van, pedig könnyebben megszűnne, ha mindenki egyszerre írtatna.
2014. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fél év alatt ha voltak, eltakarodnak máshoz. A lakásban szüntess meg minden rést, értsd ezalatt valamennyi laminált padlót, padlószegélyt, beépített szekrényt, konyhabútort aminek van hátlapja (barom volt aki kitalálta) és ne legyen semmilyen szekrény takaríthatatlanul a falhoz tolva. Vagy hátlap nélküli beépített, vagy elhúzható, takarítható megoldás legyen.
2014. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!