Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Villanypásztorral egeret...

Villanypásztorral egeret agyonlehet üttetni? Akkumulátor 12 v neki halálos, vagy csak elriasztja mint pl a kutyát?

Figyelt kérdés
Kíméljenek a hülye válaszok, mert megy a piros pacsi!

2014. okt. 25. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Agyon lehet üttetni villanypásztorral, ha olyan szerkezet, és úgy van beállítva. Olyanról is tudok, amit valami oktalan elállított, és a disznókat verte agyon, 230 voltról...

Az egy dolog, hogy 12 volttal táplálod meg, mert villanypásztorok ilyen 4-8 ezer, meg hasonló voltokkal üzemelnek, kis áramerősséggel.

Az egeret az üti agyon inkább, ami tehenekhez való.

2014. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam akkumulátort, mert ha a 230 V-és uram ,de ne adj isten véletlen valakit agyon b*sz az áram mehetek a sitre! A hagyományos nem nagyon müxik, a ragasztó idő után megszárad! Ezért gondoltam erre. (pl. ~40-50 cm a d középen a kaja...)

Azért várom az 5 leteket

Köszi # 1-es ment a zöld pacsi

2014. okt. 25. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:

az, hogy a villanypásztort mivel táplálod meg az mindegy; amit én láttam az ment 12V és 230V-ról is egyaránt.lényeg a kimeneti nagyfesz, amit impulzusokban ad ki, nem folytonosan. természetesen, ha a villanypásztor nem szabályos, akkor is mehetsz a sittre, vagy balesetveszélyes lesz.

az egeret sztem kidögleszti.

2014. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönet-két zöld pacsi ment!
2014. okt. 25. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik elektromos egércsapda igaz nem olcsó de még mindig jobb árba van mint a villanypásztor generátora .
2014. okt. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek- találtam nagyon 5leteset a youtube-n.

zöld pacsi mindenkinek! Köszönet!

2014. okt. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!