Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Apro fekete bogát a fal...

Afne kérdése:

Apro fekete bogát a fal mentén mi lehet?

Figyelt kérdés
Mi lehet? Nem rég felfedeztem apro fekete bogarakat a fal és a járolap találkozásánal. Nagyon picik. Ugy vetem észre csak árnyékolt helyen van. Fürgék. Nem olyan rég meg voltam fázva és be eset a zsebkendö az ágy mögé mikkor reggel kiszedtem televolt ilyen bogarakal akkor azt hitem csak pár darab kis bogár. Jó alaposan ki porszivoztam ott mindent még az ágyat is. De ma észre vettem a fotel sarkánál vagy kapásból 4db ott cikázot feloltotam a lámpát rögtön eltüntek. Nem tudjátok milehet ez? Hogy probáljam ki írtani?

2014. nov. 10. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Fotóval könnyebb lenne.
2014. nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket nem lehet lefényképezni. Egy szer csak meg látok egyet de már el is tünt.
2014. nov. 13. 07:25
 3/4 Ékszerteknős455 válasza:

Szia

A fajtát nem ismerem de tudom mire gondolsz. Nem bántanak se semmi. Nem kell itgulni csak a melegre és az élelemre jöttek be. Tavasszal elfognak tünni

2014. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van. Mert Januárban születik a kisfiúnk és nem akkarom,hogy meg csipkedjék vagy netán megmászkálják.
2014. nov. 16. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!