Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Segítség! Egér van a (az...

Tom+ kérdése:

Segítség! Egér van a (az emeleti) teraszon! Hogyan menjek ki, hogy közben ne jöjjön be a lakásba?

Figyelt kérdés
Az ajtó kivülről nem nyitható, ha behúzom, beragadhat, és nem tudok visszamenni. Akkor is szeretnék kimenni, ha egyedül vagyok otthon, és nincs aki beengedjen. Mit tegyek? Amikor kijutok elhelyezek csapdát, és remélhetően megfogom egérkét, de ki tudja van-e több, és fog-e máskor is jönni (15 évig nem volt), tehát tartós "riasztó" kellene. Macska nem jöhet szóba a szomszédok miatt. Beltéri ultrahangos riasztóról hallottam, azt is, hogy a hangja nem megy át a falon. Ha a szobába tenném, nem jönnének be? Minden segítséget/ötletet előre is nagyon köszönök!

2015. márc. 3. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ha beteszed a szobába az elektromos riasztót attól meg fogtok zavarodni az úgy vinnyog.

legegyszerűbb ha teszel le egérragasztót közepére füstölt kolbász vagy szalonna, vagy diót ezek a kedvenceik. Tartós védelem nem létezik, hogy ne jelenjen meg többet mert ha volna már rég alkalmazná mindenki mert azért a kis dögök tudnak kárt okozni rendesen.

2015. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz! Megleptél, mert a riasztó leírásokban azt írják, hogy hangtalanok. Vagy az egér vinnyogna? Ezek szerint ha a szobában elhelyezem, a teraszon érzik?

Arra nem tudnál javaslatot tenni, hogyan gátoljam meg, hogy beslisszoljon, amíg nyitott ajtónál kint vagyok a teraszon?

2015. márc. 4. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg az ajtódat, hogy ne ragadhasson be!

(Ez az egértől független.)

Vagy tegyél egy deszkát keresztbe az ajtókeretbe, aztán mindig átléped, mikor kimész.

2015. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondoltam a deszkára, csak felmerült, hogy simán fel tud mászi olyan magasra. Persze kérdés, hogy ilyen helyzetben, amikor nyilván meg van zavarva, felmászik-e valahova vagy inkább menekül a kövön. Esetleg ha alufóliát tennék rá az hasznos lenne?
2015. márc. 5. 16:27
 5/5 anonim válasza:
géppisztojjjjjjjjjjjjjjjjjal
2015. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!