Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Patkány a WC-ben?

Patkány a WC-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most olvastam ezt a hírt:


[link]


Én egy budapesti panelházban lakok, a 2. emeleten, korábban itt is voltak olyan mendemondák, hogy a patkány kimászott a WC-ből, de nem hittem el, azt hittem, hogy ez afféle legenda.


Bár velem még nem fordult elő ez, nem szeretném megtapasztalni :)


Van aki azt mondja, hogy csukjuk le a WC tetejét, ez oké, de ha lecsukom, attól még egy nagyobb lendülettel ki tud törni rajta, nem?


Bár nekem fából van a WC-ülőkém, így nehezebb mint egy műanyag...


Nincs valami olyan fertőtlenítő tabletta vagy patkány-ijesztő tabletta, amit a WC-be beletéve meg lehet előzni az ilyen eseteket?



2015. márc. 7. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
és fel uszik a 2.emeletre.. elképzelhető ha van nála buvár felszerelés..ez mende monda szerintem bár én a 6.on lakom
2015. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
elolvastam a cikit hát kitudja..minden esetre tatsd le csukva a wc ülölökét mivel a wc kerámia igy nem tud nagy erővel neki ugrani mert csuszik
2015. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

"A patkányszakértő hozzátette"

Patkányszakértő ?? :-)

2015. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk földszinti lakásba lehajtott WC deszkán át kapaszkodott fel. Felbillenteni sikerült neki, visszamászni nem tudott. Évekig nem voltunk otthon, testvérem ment ellenőrizni a lakást, és már csak a mumifikálódott hulláját találta.
2015. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Nagyobb az esélye, hogy a fejedre essen a nappaliban egy tégla, mint hogy a wc-den felússzon egy patkány.

Magyarország az egyik legjobban rágcsálómentesített ország.

Ha annyira rettegni akarsz valamitől, és pont ezt választod, akkor tegyél a wc tetejére egy nehezéket.

2015. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy lecsukod..

De képzeld el, ha épp rajta ülsz, és kukucs. :D

2015. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ez egy kitalált marhaság, én is panelépületben lakom, de ilyenről nem hallottam.
2015. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

sziasztok

én sem hittem el ezt a dolgot de a mai napon hajnali teendöim után tapasztaltam ... lehuztam a wct és kifelé ugrált gyorsan lecsaptam az ülöke tetejét és sikitoztam... azota nem tudom mi van vele mert nem merem meg nézni de sokadik lehuzás után is hallottam hogy ugrál... higyétek el ez nem mende monda igaz kertes házba lakom nem panelba ... életem egyik leg félelmetessebb reggele volt senkinek nem kivánok remlem nem találkozok mar vele többet nem hiszem hogy birná a szivem az ijettséget

2016. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!