Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csak nálunk van ennyi hangya?

Csak nálunk van ennyi hangya?

Figyelt kérdés
mindenhol feljön,egy nap 3-szor kell a szobámba porszívozni és még azután is feljön a lakásba tisztaság van. nincs morzsa leszorva,most is az ágyamba is voltak a fehér lepedőn ledobáltam őket a földre mármint a hangyákat majd reggel anya áthuzza az ágyam meg majd felporszivozok,a hugom íroasztalán is szoktak mászni lehet a láda miatt? van egy régi ládám amibe ujságok vannak nem rég takarítottam ki de az ágyamra felszoktam rakni lehet emiatt?
2015. ápr. 10. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hangya irtó kell,a porszívóval nem oldasz meg semmit :)
2015. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most éledtek fel a téli dermedt állapotból és új rejtekhelyeket keresnek. Máshol is ez van.
2015. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
főleg, ha szigetelve van a házatok, a hungarocell az nagy barátjuk....hangyaírtózz végig mindent
2015. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Vape csalétekkel ki lehet irtani őket.

[link]

2015. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is rengeteg van. Már megszoktuk.
2015. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak, de pár éve kiírtottam őket olyan csalétekkel, amit behordtak a bolyba és a királynőnek is adtak belőle...

Azóta nincsenek.

2015. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban van, akkor hangyairtózzál, mást nem nagyon tehetsz. Még elgázosítani lehet a lakást, gondolom attól is megdöglenek. Ennyi. Ha csak kint van, akkor ne törődj velük.
2015. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vape csalétek nagyon jó, kis rózsaszínű műanyag dobozka, oda kell tenni, ahol korzóznak. Három nap alatt kipusztultak, egy sem maradt.
2015. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!