Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ezüstös pikkelyke ellen...

Ezüstös pikkelyke ellen hatásos módszer?

Figyelt kérdés
Amíg csak a WC-ben grasszált, elviseltem, de amikor már a gyerek könyveiből, rajzai közül is kipotyog..., pfujj... :(
2015. júl. 3. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Brrr, nem tudtam, hogy így hívják. Megnéztem most a képét. Nagyon utálom.

Én úgy vettem észre, hogy a port, papírokat szereti. Náluk az irodai raktárban van több.

Szóval a könyvek gyakoribb portalanítása ajánlott, plusz takarításnál alaposabb portalanítás, pl. szekrény teteje, szekrényeket elhúzni, ágyat elhúzni, stb.

2015. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként neten találsz módszereket, google.

"Érdemes áttakarítani a könyvespolcokat és a szekrényeket, kevésbé kedveli majd ezeket a helyeket, ha rendszeresen megbolygatod őket. Persze az is segít, ha a lakás általuk kedvelt pontjain rovarriasztót használsz - emellett a fertőtlenítőszerek szagát sem állhatják -, ha azonban a természetes megoldások híve vagy, érdemes lehet illóolajokat alkalmaznod, a túl erős illatok ugyanis taszítják őket."

2015. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
takarítással nincs gond; levendula illata sincs ellenükre... :(
2015. júl. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!