Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányok, nem tudom mit...

Csótányok, nem tudom mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve költöztünk ebbe a házba/lakásba. Soha semmi problémánk nem volt. Előtte 10 éven át üresen állt ez a lakás, de pont ezen lepődtünk meg, h egy darab hangya sem volt sehol. Kb 1 hónapja bizonyos időközönként feltűnik 1-1 csótány de a szobában!(se a wcben, konyhában, fürdőben nem volt, mindig a szobában találunk 1 db-ot) egyszerűen nem értem, honnan és hogyan jön ide? Kb pont 1 hónapja volt csótányirtás a házban. Nem azért mondom, de én azóta vettem észre, h feltűnik 1-1 darab. Nagyon el vagyok keseredve, mert minden nap takarítunk, Mivel van egy kisgyerekünk, napi szinten van porszívózás, felmosás, 2 havonta férjem végzi a nagytakírítást (bútorok elhuzigálása, ablakmosás, stb). Tehát tiszták vagyunk, figyelünk a rendre. Van valakinek valami ötlete, h hol és mit figyeljünk? Mit tegyünk? Szereket a lakásban nem is merek/merünk szétfújni, mivel babát várok és amúgyis a 3 éves lányunkat féltjük, nehogy belenyúljon. :(

2015. júl. 4. 09:36
 1/4 anonim válasza:

Üdv ha kiszeretnéd irtani a csótányokat akkor ezeket a termékeket használd

[link]


A por alapút nem ajánlom a kicsi miatt de a többi az jó nyugodtan fújátok le őket és a csótány csapda nem káros rátok és ha megszeretnétek előzni a szaporodásukat még most hogy 1-1 van most hívjatok 1 gy irtót már színtelen szagtalan szereket használnak és ha befújták elmentek sétálni 30 percet felszívódik az anyag különben ha hagyod és több lesz akkor már nem fog érdekelni hogy mivel irtod őket csak tűnjenek el .

2015. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj az irtónak hogy garanciálisan jöjjön ki, mert elszabta az írtást.
2015. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csótánycsapda a legjobb, leghatásosabb. Munkahelyen sok év vegyszeres küzdelem után pár csapda oldotta meg a gondot.

A kislány legrosszabb esetben beleragasztja a hajába. :) Más baja nem lehet.

De ha betolod a csapdát a bútorok mögé, akkor nem fogja megtalálni remélhetőleg.

2015. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek nem jók(csapda, spray, bármiféle házi megoldás). Ugyanis lesz mindig utánpótlás, mert lerakták a petéiket és újak fognak születni. :)

Örökös ördögi kör.


GÉL a megoldás! Megöli az összes csótányt, mivel ha elpusztul, a többi csótány elkezdi megenni a másikat(igen, egymást is megeszik, mindegy nekik, csak szerves anyag legyen), és ő is megmérgeződik, így egymást irtják ki. Ezért jó a gél. Nálunk 1 hét alatt eltüntette az összes csótányt, pedig minden helyiségben volt, de rengeteg. Hiába hívtunk irtót, ő is gélt használt, de csak pár pöttyöt rakott ki, ami meg sem kottyant nekik, meg az a gél nem volt annyira jó, mint ez:


[link]


Ez 6x erősebb bármelyik gélnél.

2015. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!