Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kinek szólhatok darazsat irtani?

Kinek szólhatok darazsat irtani?

Figyelt kérdés
1-2 napja a házunk hátsó épületének padlásáról furcsa percegő hangokat hallottam. Ma láttam meg az udvarról, hogy hatalmas darazsak repültek be az eresz alatti réseken a padlástérbe. Szerintem hatalmas darázsfészek lehet ott bent. Vidéken élünk, szó szerint a semmi közepén úgyhogy kifejezetten kártevő irtót elég macerás volna ide hívnom. Ha pedig jönne tutira egy vagyonért. A tűzoltók esetleg vagy más szervezet tud ilyenben segíteni?

2015. júl. 15. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tűzoltók, katasztrófások. Majs valamelyik megmondja, kinek szólj, ha nem ők a megfelelőek erre.
2015. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen rájuk nyomtam egy adag spray-t. Akik megmaradtak, elköltöztek.
2015. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A padlástérBEN vannak? Akkor vegyél egy flakon légyirtót, hajnalban menj fel, mikor még meg vannak dermedve, és mászni is alig tudnak, nemhogy repülni, oszt fújd le őket. Ennyi.
2015. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!