Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi ez? És, hogyan irthatom ki?

Mi ez? És, hogyan irthatom ki?

Figyelt kérdés
Egérszerű(én cickánynak nézem)ravasz,immunis a patkányméregre sőt agresszív lesz tőle,ragasztósbol kijön és össze-vissza tapicskol mindent,ultrahangos riaszto 1napig tartott,csapdából is kijön és a leg kisebb helyekre is befér.Vízet nem szereti akkor láttam meg konkrétan de nem tudom elkapni.

#Cickány?
2015. júl. 16. 05:59
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

1. Ha nem egér, akkor miért akarod kiírtani, elkapni?

2. Ha valóban cickány, akkor NINCS MIÉRT kiírtani, mert a cickány ragadozó, kárt nem csinál!

3. Ráadásul, ha tényleg cickány, akkor TILOS kiírtani, mert VÉDETT állat!

4. "Összetapicskolás" miatt talán nem kellene egy másik élőlényt kivégezni. Pláne nem méreggel és mégplánebben nem ragasztóstól. (a két legembertelenebb módszer!)

2015. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dróthurok-csapda,
2015. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 1 A házban van és a konyha pultot is meg a mpdogatót és a kaját is tspicskol és teleszar mindent betegségeket tetjesztve. A kertben tényleg hssznos. Humánus csapdát is próbáltam de nem vált be. 2 válaszra: mi az a drótos csapda dés hogy néz ki?
2015. júl. 16. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak élvefogó csapdával meg tudod fogni és kicsit odébb elereszted.

A barkácsáruházakban több méretben kaphatóak

2015. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Talán a leírtak segíteni fognak :) -> [link]
2015. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!