Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Házi módszer a tetvek ellen?

Házi módszer a tetvek ellen?

Figyelt kérdés
Van pár tő magról vetett citromfám, még nem túl nagyok, de valószínű, hogy tetvesek. Tudnátok javasolni valami házi szert amivel kiírthatom őket? Csalánt olvastam, de mivel panelben élek nem tudom hol szerezhetném be, dohányt is olvastam de nem dohányzom, nincs közelemben. Esetleg más ötlet?
2015. aug. 27. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tömény ecetet írtak a neten ma próbáltam mert 1 kis fára nem lehet 1 deci mérget ki keverni,remélem jó lesz.
2015. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a tömény ecettel lepermetezed vagy áttörlöd a levelét meg a szárát? Nem baj ha a földjébe is megy? Olvastam szappanos keveréket is hogy azzal permetezzük, de félek ha a földbe kerül meghal a növény.
2015. aug. 27. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha a fakörüli földet lefednéd?
2015. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ablaktisztító spriccelőről azért hallottál?
2015. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok kipróbáltam a tetvek elpusztultak kár hogy a levelek is. Úgy hogy hanyagold.
2015. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első, köszi a tippet, akkor azt nem próbálom ki, sajnálom, hogy nem élte túl a növényed.
2015. szept. 1. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Túlélte csak az ág végek voltak tetvesek ott le ment a levél de a többi része jó.
2015. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!