Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Alkalmasak ezek a bolti...

Alkalmasak ezek a bolti forgalmazásban kapható olcsó mérgek a rágcsálók ellen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem egér van a garázsnál. Mert rágcsálást hallok.

2016. aug. 15. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
legjobb a ragasztó.
2016. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kiraktam a kertben pár lyukhoz (amiben feltételezhetően pocok volt) ezeket a piros zacskócskákat, amelyek aztán teljesen szétrágott állapotba kerültek, de szerintem inkább sün rághatta szét.
2016. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezek a mérgek nem érnek semmit. Volt, amikor szó szerint várták az egerek a következő zacskót, hogy mikor tesszük ki, nem lett semmi bajuk tőle. A ragasztó a legjobb.
2016. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha egered van, akkor annak semmivel összenem téveszthető, szúrós, egérvizelet szag a jele.

Az összes rágcsáló irtószer, véralvadásgátlót tartalmaz. Hatásra elvéreznek a rágcsálók. Minél többet fogyaszt belőle minél rövidebb idő alatt, annál gyorsabb a hatása.

2016. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es:

Igen, elméletileg azt tartalmaz és az a hatása, amit leírtál. Régebben valóban hatásosak voltak, DE a mostanában boltban kapható rágcsálóirtók nem hatékonyak! Nem azért nem pusztultak el (3-as vagyok) az egerek, mert pluszba kaptak hozzá még K1 vitamint, hanem azért, mert sz@rt sem érnek.

2016. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Protect B granulátum egérre és patkányra is bevált.
2016. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok ragasztani :( de mérgezek is azért.
2016. aug. 15. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
A rodentox eddig még mindig ellátta a feladatát.
2016. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam a rágcsálóirtó pép bevált egérnél és patkánynál is, több alkalommal is.

Ezek nem úgy műxenek, hogy az állat megeszi és azonnal felakad a szeme. Idő kell hozzá, hogy kifejtse a hatását, és hajszáleres vérzés következtében elpusztuljon a jószág. Addig meg eszi a további adagokat, ezért tűnik úgy, hogy nem hat. És igen, már várják a következő adagot, mert jó íze és illata van, egyébként meg se ennék.

2016. aug. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ilyent raktam ki én is kis csomag rózsaszín anyag kibontottam feldaraboltam és egy kis arany tálcára raktam egy dobozba. És tényleg eszi :D Még én is megkívánnám. De van eszem vettem magamnak krumplicukrot. :D Viccet félre téve kizabálta az egérfogóból a szalonnát és rászart a tálaló részére. Mikor emelem fel csapódik saját súlyából.

Sajna a ragasztót tudom hogy nem vállna be mivel rettenetes por van és mindent belep ha 2 napig nem szellőztetek vagy takarítok de mm vastagon eltakarva a színt. Jelenleg takarítás alatt a garázs mielőtt használnám.

2016. aug. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!