Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek ágyi poloska esetén?

Mit tegyek ágyi poloska esetén?

Figyelt kérdés
EGy ideje észrevettem,hogy pöttyök vannak rajtam bőrgyógyász szerint allergia.Aztán észrevettem,hogy mégsem az,hanem poloska.Kihívtam az írtókat megvolt az első fújás.Még mindig sokat látok és csípnek.Ma észrevettem hogy a ruhák között is lehetett,mert egyik cuccomon petéket találtam.Van rá esély,hogy két-három kezelés után kipusztul?Teljesen kész vagyok idegileg tőle már.Pszichésen vakarózok azóta,hogy meg tudtam meg minden fekete pontban azt keresem.Protect sprayt is vettem írtás után pár nappal elfújtam.Valaki tanácsot esetleg támogató szavakat írna az jó lenne.

2016. szept. 29. 00:02
 1/4 ókútyafáját válasza:

Rohadt nehéz kiírtani.


Megfelelő rovarírtóval befújni az EGÉSZ LAKÁST, minden zugot, amit csak eltudsz képzelni. Ha nagyon elszaporodtak és biztosra akarsz menni, akkor kipakolni az egész lakást lefújni a bútorokat, minden sarkot, rést az ablaknál, karnisnál, mindenhol. Ha Új festés, minden helységben, ágy ha régi, dobd ki. ha nem befújni, fertőtleníteni! Ha vannak peték, akkor azt lecsiszolni, kaparni. Elég durva dolog. Utána ne engedj be olyat a lakásba aki igénytelen körülmények között él!

2016. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mosom a ruhákat folyamatosan.Ürítem a szekrènyt.Kevesebbet találok mostmár.Hètfõn vagy kedden lesz a második írtás.
2016. okt. 1. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom de szinte lehetetlen tőlük megszabadulni.Ha panelban laksz szigeteld be purhabbal a csövekvégeit a szellőzőket szigetelni ,konektorokkat ,hogy ne fertőzd el a szomszédokat és ha kihívod az írtókat és elkezdik írtani te sem fogsz vissza fertőződni mert ha àtjut a szomszédba simmàn vissza tud jönni hozzàd .Kerülni kell a vendégeskedést is oda vissza .Sok sikert és kitartást .
2016. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!:) Nálunk kb egy éve jelentek meg..volt írva először,írtó drága volt és pár hét múlva újra megjelentek..Mikor már nagyon eldurvult a helyzet, kénytelenek voltunk megint rákölteni, viszont most olcsóbbat kerestünk, és kiderült, hogy az országból szerzett írtók annyira nem hatásosak..mi találtunk olyat,aki elmétileg külföldről rendelik..egyszer volt írtani, és mondta hogy éremes még egyszer kb egy hónap múlva írtatni, hogy végleg végük legyen.Bár ha szomszédtól jön,akkor soha az életben nem fogod tudni kiírtatni.És nem megoldás minden kidobása, hiszen bárhova elbújnak.Otthonival ne próbálkozz, felesleges pénzkidobás, legalábbis nálunk semmi nem jött be.
2016. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!