Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen jól bevált házi praktik...

Leiyla kérdése:

Milyen jól bevált házi praktika létezik mezei poloskák szemben. Bemásznak a nyitott ablakon?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ősz van, menedéket keresnek télire. Azok is jönnek, mint a migránsok, nem tudod megakadályozni.
2016. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, csak a teljes zárlat, hogy ne tudjanak bemenni.
2016. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megoldást én sem tudok, de hátha jobban érzed magad, ha másnak még rosszabb... :) Kb negyed órat voltak reggel nyitva az ablakok, és ma már vagy 15-20 darabot összeszedtem... Albérletben lakunk, ezer éves ablakok, és két ablaknál is ott vannak ezek a dögök az ablakok között... valszeg ennyire szuper a szigetelés.. És jó eséllyel a redőnynél is bejönnek a gurtni mellett. Szívesen lennék a helyedben, hogy csak a nyitott ablakon jönnének be ;)
2016. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
3: Fú nálunk is, régi nyílászárók és egyszerűen bepréselik magukat. Rengeteget szedtünk össze mi is ma, de én már nem bírom :-( Jelenleg csönd van, de egyszerűen érzem a szagukat. Próbáltuk azt, hogy 2-3 dl vízbe szódabikarbóna meg ecet és azzal körbepermetezni az ajtókat ,ablakokat, de ez sem vált be.. ugyanúgy özönlenek be. Most már tényleg tele van a t_k_m.
2016. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csukott ablak vagy szúnyogháló. Más nincs.
2016. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megdobbenve olvastam a hozzászólásokat hogy mindenhol ekkora a baj.Az ecetes vizet én is próbáltam de semmit sem ért.
2016. szept. 29. 22:41
 7/12 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gondom az ha elalszom félek hogy rám másznak v ilyesmi..
2016. szept. 29. 22:42
 8/12 A Tengerész ***** válasza:
Bajod ne lesz tőle, ha rád másznak. de ha nagyon undorodsz tőlük aludj moszkítóháló alatt. Az szúnyog ellen is véd, ami sokkal kellemetlenebb, mintha átmászik a takaródon egy ártatlan mezei poloska. [link]
2016. szept. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az enyhe telek következménye. Tegyél fel szúnyoghálót, de mindenhol pontosan illeszkedjen, ne legyenek rések. Nálam is van mindenhol, igaz nem jelent ez sem 100% védelmet, hozzám is bejön néha egy-kettő, de ha nem lenne, elözönlenék a lakást.
2016. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ausztráliában én 1 liter meleg vizben feloldok 2 teaskanál szódabikarbónát 2 evőkanál eucaliptusz olajat, ha az nincs mentha olajat és mosogató folyadékot. Ez a növényre, az bejáratokra kaolin agyagport szorni.
2016. okt. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!