Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek csótány ellen?

Mit tegyek csótány ellen?

Figyelt kérdés
nem rég költöztünk el másik városba és egy rég nem látott rokonunknál lakunk egy ideig amíg nem lesz saját lakásra, albira pénzünk ez olyan 3-4 hónap. Nagyon aranyos volt hogy segített nekünk, de olyannal szembesültem amire nem is akartam számítani. Nincs bajom a pókokkal amíg nincs rajtam nem zavar nem ölöm meg sőt ki is rakom őket a lakásból ha látom, és sok bogárral? Nincs problémám de a csótányoktól irtózom és rengeteg van itt, én nem szólhatok bele hogy mi van nála mert a rend se tökéletes, és szükségünk van most a helyre de legalább az ágyamba ne jöjjenek. Tudom hogy nem minden esetben tehetnek az emberek erről, szeretnék egy két praktikát arról hogy mit nem szeretnek vagy mivel tartsam távol őket legalább az ágyamtól öket állítólag rendszeres bogárírtás is van a szomszédok is olyanok szóval ha én belefogok egy írtásba más lakásában sértő is meg fölös

2016. nov. 11. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Reklámozni nem szeretnék, de ha háztartási, vagy mezőgazdasági boltban érdeklődsz, tudnak többféle szert ajánlani, csak a pénztárcád dönti el, melyiket választod. Egyik szert a Tescoban is kapni.

Van por alakú, szórófejes és gél, ha nem szeretnér bogárirtót hívatni a rokonodhoz.

2016. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Munkahelyen a profi rovarirtók hiába próbálkoztak évekig mindenféle kifújós dolgokkal, aztán hoztak pár csótányirtó csalit, az napok alatt lerendezte őket.
2016. nov. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint, ragasztós csótánycsapdára gondoltam.
2016. nov. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!