Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Domestos az egérlyukba?

Domestos az egérlyukba?

Figyelt kérdés

Rettentően kivagyok az egerekre, 1 hónapja költöztünk ide és 2 napja egeret láttunk. Volt egy egércsapdánk, meg is foktuk, erre ma láttam még egyet.

Undorító. Megtaláltam a lyukat. Belenyomtam egy nagy adag domestost és egy csomó purhabot.

Hatásos lehet? Egyáltalán honnan jönnek?

Téglából van a ház, lent a parketta és a fal találkozásánál van a lyuk.


2016. dec. 25. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
*fogtuk
2016. dec. 25. 16:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Purhab nem ellenfél neki, kirágja. Tedd ki a csapdát, esetleg mérgezz!
2016. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Domestos az egérlyukba?"


Csak, ha pedáns mosóegeretek van...

2016. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

El nem tudom képzelni, milyen céllal használtál Domestost, talán az egér egészsége védelmében?


A PUR-habról viszont hallottam, hogy az egér nem rágja meg, mert valami olyan anyag van benne, amit utál.

Konkrét tapasztalatom mondjuk nincs vele.

Én inkább egy marék betont kevertem volna, plusz benyomok előtte pár szöget, hogy az egér ne férjen hozzá a friss betonhoz.

2016. dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Domestost azért öntöttem rá, mert állítólag utálja az erős szagokat, annak meg van egy tipikus klóros szaga :)

Éjszaka hallottam, hogy rágja a purhabot, de nem sikerült még átrágnia, mert bezörögtem neki és elszaladt.

Próbáltam kedves lenni, de nagyon makacs, nekem meg kúszó-mászó gyerekem van, így kitettem egy adag mérget ma, kértem a szomszédtól.

2016. dec. 26. 21:54
 6/6 anonim válasza:
gipszeld be a lyukat, de előtte törj össze valami üveget és keverd a gipszbe. így nem rágja át mert asz üveg vágja/fáj neki/felsérti és elpusztul
2016. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!