Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egerek szálltak meg?

Egerek szálltak meg?

Figyelt kérdés
Nem tudok velük mit kezdeni... új építésű tégla ház.. és raktam ki egér ragacsót. valaki tud jó megoldást rá? kerestem youtube.-n riasztó frekvenciás videót talán segít?tud valaki ilyet ami bevált?

2016. dec. 29. 14:45
1 2
 1/14 anonim válasza:
egérméreg.. az a leghatékonyabb, én eleinte élve fogóval próbáltam meg ragaccsal de nem sokat értek, méreggel kiirtottuk őket.
2016. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ragacsba nem megy bele ha kiismeri , élve befogóba több fél diót szalonnabőrt kell tenni és a felső bejárat száját kissé összenyomni . A méreg tetű dolog , elkapja egy macska vagy bagoly és az is kínok közt pusztul el .
2016. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a konnektor műanyag járatába lehet most mi tévő legyek?
2016. dec. 29. 15:02
 4/14 A kérdező kommentje:
tettem ki mérget ,de ahogy rágcsál hajnalban az a tipikus műanyag hangot hallom ... szekrényt mindent kihúztam és 100% hogy ott vannak bennt.
2016. dec. 29. 15:03
 5/14 anonim válasza:
A méreggel nem csak egeret ölhetsz.. Ragasztót rá pl. Kartonra, középre valami ételt és bele fog menni. A mérget, ha teheted, ne használd.
2016. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom,de bennt vannak a csőben .... megőrjítenek.. már ..
2016. dec. 29. 15:11
 7/14 A kérdező kommentje:
na. kihúztam a szekrényt és látom hogy szanaszét hordták ették rágták a csali mérgemet... méregbe áztatott magvak.. ez a bábolna bio fajta... találtam egér ürüléket is... természetesen folyamatosan takarítok ... ez mennyi idő mire megöli a kis patkányokat? megjegyzem nem kenyerem az erőszak. amit elkaptam a chipszes zacskómban kivittem + a mosóporos zacskoból is amit ragaccsal fogtam meg azt meg agyon csaptam....
2016. dec. 29. 16:26
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudok mit tenni sajnos ez a választásom maradt. próbáltam a frekvenciás riasztást is semmit nemér benyomtam és vígan mellettem rágcsáltak.. mondjuk lehet a magvak végett nem mentek el... de mostmár remélem megoldja a gondot ez... nekem semmi bajom velük.. szeretem az állatokat és tudom ez nagy szenvedést okoz nekik,de akkor sem tűrőm meg idebennt aki meg annyira szereti őket akkor szaporítsa bánom is én.
2016. dec. 29. 16:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Abba a csőben nem fér el egér, az kb 16-20mm. Hacsak nem csatorna van benne. De ha látod az ürüléket, akkor lyuknak is kell lennie ahol kijönnek a falból. Ha nincs lyuk, akkor nem onnan jönnek. vagy könnyűszerkezetes ház, gipszkarton fal, akkor ellehetnek a falközben simán.
2016. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor csatornás szerintem
2016. dec. 29. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!