Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska ellen valami jó...

Ágyi poloska ellen valami jó írtószer?

Figyelt kérdés

Kb két éve jelentek meg nálunk (panel), az egész házban kivétel nélkül mindenkinél van. Mi becsületesen, havonta írtatunk de egyszerűen semmi hatása. Lassan mi fogunk megdögleni az irtószereketől, a poloskáknak semmi bajuk.

A többi szomszéd csak hébe hóba írtat, ez a legnagyobb probléma szerintem.

De esetleg tud valaki valami boltban vásárolható írtót, ami használna? Befújnám az ablaknál, erkélynél (sokszor láttam hogy onnan jönnek be), ajtóknál, ágy környékét..az egész lakást.

1 hete volt itt az irtó, valami új füstöléses módszert alkalmazott, de én már 3 napja találom a kis szemeteket az ágyamban.

Már sem idegileg, sem anyagilag nem bírjuk, kidobott több tízezer forint havonta.

Valaki segítsen :(


2017. júl. 13. 12:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De nálunk az a probléma hogy ebben az évben szinte minden hónapban írtattunk. De hiába mert folyamatosan van.

Megértem, hogy mindig úgy érzed hogy mászik rajtad valami, én is így vagyok vele.

Pl ma reggel hatalmas foltokkal keltem, a karjaimon, lábaimon. Szétszedtük az ágyat, befújtuk egy boltban vett írtóval. Kb egy óra múlva bejöttem és volt jópár darab a földön, felfordulva.

Ma talány nyugtom lesz de tuti hogy beleették magukat az ágyba.

2017. júl. 31. 18:13
 12/14 anonim válasza:
A boltban vásárolt írószer nem ér semmit, mi is probáltuk. Vasalóval gőzőljétek át az egész ágyat.
2017. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Takaró alatt én is mintha mászna rajtam valami. :(

Bogaraknak van szinük, nem egyezik a bőrünkkel. Takaró alá néztem és semmi nem mászott rajtam.

Volt már ilyen időszakom párszor, mintha csípne valami, semmi bogár nem volt akkor se.

Szóda bikarbónával szórtam be az ágyunka, rá a plédet, és lepedőt.

Legközelebbi pórszívózásnál, semmi bogármaradvány.

Nagyon drága egy kézi gőztisztító kis masina???

Résekbe az ágyon nekiesnék. Ágyat nem dobnám ki.

Szezon váltásnál tuti a szekrényvizit. Nem találtam semmi olyant ami nemoda való...

2017. aug. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Van vasalótok? Akkor fogd meg és forró gőzzel menjetek át az ágyon! Szörnyű olvasni hogy még mindig e miatt szenvedsz, de ki nem próbálnád a módszerem. Pedig nálunk bevált.
2017. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!