Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Segítség kéne! Két problémám...

Hosszúhajú kérdése:

Segítség kéne! Két problémám is van, pók és ágyi poloska. Részletek lent. ötlet?

Figyelt kérdés
Ágyi poloskát találtam a lakásban. Ez az egyik. A másik, a szúnyoghálóm szétszakadt, pók jött be kintről. És oké, irtásra lenne szükség, talán valami általános rovarirtásra, azért hogy mindkettőtől megszabaduljak. DE: kényszerbeteg vagyok. Hosszú évek óta kezelnek kényszerbetegséggel, kényszeres gyűjtögető vagyok. Nem kérek olyan kommentet, hogy ne legyek az... - ez nem az a fórum. A bútorok húzogatása csak részenként megoldható, amit az irtást végző nyilván nem fog kivárni, hogy napokig jöjjön, külön sarkonként, a takarítás rengeteg időt vesz igénybe, tízszer annyit, mint másnak, én azt be szoktam osztani, melyik nap melyik sarok, de egy céget nem rángathatok így... Egy szobám van, még átcuccolni se tudok. Viszont olvastam két eljárásról. Az egyik a ködösítés, a másik a füstölés, ( lehet, hogy ezek csak kiegészítő módszerek ) néztem róluk videót is you tube-n. Most veszem fel a céggel a kapcsolatot, nyilván mindent elmondnak majd szakszerűen, engem az érdekel, van-e valakinek tapasztalata ezzel a két módszerrel, van-e hozzám hasonló, aki esetleg tud valami más ötletet is ajánlani, ami bejött.

2017. júl. 21. 01:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami otthon is működik elhagyod a lakást 40 napra vagy 46C 60p igfőlé melegíted a szobát..poloskánál ez a legegyszerűbb csak nehéz kivitelezni..póknál meg attól függ milyen..
2017. júl. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk volt poloskánk, sajnos. Istennek hála, hogy már nincs.

A jó cégek egyből ki fogják emelni, hogy zsúfoltság (főleg az ágyak környékén) esetén nem tudják garantálni a sikerességét, mivel a zsúfolt, lomos részek nagyon jó búvóhelyek a poloskáknak. Szóval vagy maradnak a poloskák, vagy bebattyogsz egy pszichiáterhez és elkezdesz dolgozni a betegségében, és rendet teszel. Nem kell japán minimál stílus, de minél zsúfoltabb a lakás, annál jobban el tudnak bújni (függetlenül attól, milyen technikával írtanak. És szerintem nem szeretnél hatalmas poloska telepet a lakásodban.

2017. júl. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress két jó szakembert . Az egyik legyen mentálhigiénés, a másik rovarirtó, és minden probléma megoldódik.
2017. júl. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vantel ***** válasza:
100%
Amikor a poloskacsípések elhatalmasodnak belebetegedsz, de nagyon vagy lomtalanítasz. Utána már írtható a poloska.
2017. júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én is hallottam erről a lakáselhagyásos módszerről , csak az fél év volt, nem 40 nap. De ha visszamész, akkor az ágyi poloskák is visszamennek hozzád- nagyon hűségesek :D .

A pszichiáterhez évek óta járok, gyógyszert is szedek rá - de írtam is már hogy kezelt betegség.

szóval ködösítés, füstölés???

2017. júl. 21. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Àgyipoloska.. ágy csere? Domestosos fertőtlenítés.. talán.
2017. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
NE DOBJ KI SEMMIT. Nállam most szüntettük meg kb 2 hónap után. Szörnyű volt... Na de, a lényeg moss ki mindent, nézz be a ruhásszekrényedbe és, ha ott is találsz akkor moss ott is ki mindent (ruhát, meg magát a szekrényt valami egyszeres törlőkendővel. Én domestossal csináltam). Utána szerezz egy vasalót és az ágy MINDEN szegletét gőzöld át (ha nincs gőz funkció a vasalón akkor vizes ruha plussz vasaló anyukád tudni fogja). Ha van a falnál oldalszegö akkor azt dobd ki csak alatta porszívózz ki (én befújtam purhabbal a mögötte lévő rést is), ha van a plafonon akkor azt is szedd le, dobd ki. De emellé nem árt egy irtás sem kb 15 Ft de muszáj. A régi könyveket vidd le pincébe mert abba nagyon jól elbújnak. Remélem tudtam segíteni. Kérlek írj ha igen.
2017. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Opp, bocsánat az előző vagyok az anyukád nem tudom hogy került oda, lehet azért mert közbe tévézek :D bocsi
2017. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia 7. 8. :)


igen én is hallottam, semmit nem kidobni, mert már úgy is ott vannak a szemetek, akkor az új bútort is birtokba veszik. Új bútornak akkor van értelme, ha már nincsenek betolakodók, akik megszállják :( irtó cég is volt nálad? tudsz ajánlani? vagy valaki? :(

2017. aug. 2. 01:56
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom sikerült-e megszabadulnod a kis hívatlan vendégeidtől, ha nem, én ezt tenném,: vennék sok vastag szemetes vagy sittes zsákot, és minden holmit elkezdenék ezekbe rendszerezni. A zsákokat megszámoznám csoportok szerint, pl 3 nem fontos, de sajnálom kidobni. 2 tudok élni nélküle, de valamiért fontos. 1 fontos, de nem használom minden nap. rendszeresen használom: azt bizony kezelni kell! A zsákokhoz fél évig nem nyúlni. Akár egy lapra felsorolhatod a zsákok tartalmát, amit a zsákra ragasztasz. És már jöhet is az írtó! Ki tudja, a fekete zsákot, 3-as számút lomizáskor talán ki tudod tenni, hiszen nem látod mi az, de tudod, hogy szükségtelen. Sok sikert, őszintén!☺
2019. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!