Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Segítség kéne! Két problémám...

Hosszúhajú kérdése:

Segítség kéne! Két problémám is van, pók és ágyi poloska. Részletek lent. ötlet?

Figyelt kérdés
Ágyi poloskát találtam a lakásban. Ez az egyik. A másik, a szúnyoghálóm szétszakadt, pók jött be kintről. És oké, irtásra lenne szükség, talán valami általános rovarirtásra, azért hogy mindkettőtől megszabaduljak. DE: kényszerbeteg vagyok. Hosszú évek óta kezelnek kényszerbetegséggel, kényszeres gyűjtögető vagyok. Nem kérek olyan kommentet, hogy ne legyek az... - ez nem az a fórum. A bútorok húzogatása csak részenként megoldható, amit az irtást végző nyilván nem fog kivárni, hogy napokig jöjjön, külön sarkonként, a takarítás rengeteg időt vesz igénybe, tízszer annyit, mint másnak, én azt be szoktam osztani, melyik nap melyik sarok, de egy céget nem rángathatok így... Egy szobám van, még átcuccolni se tudok. Viszont olvastam két eljárásról. Az egyik a ködösítés, a másik a füstölés, ( lehet, hogy ezek csak kiegészítő módszerek ) néztem róluk videót is you tube-n. Most veszem fel a céggel a kapcsolatot, nyilván mindent elmondnak majd szakszerűen, engem az érdekel, van-e valakinek tapasztalata ezzel a két módszerrel, van-e hozzám hasonló, aki esetleg tud valami más ötletet is ajánlani, ami bejött.

2017. júl. 21. 01:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
szia 10! köszönöm az ötleteket :) képzeld, nyáron 3-4 hónapig anyáméknál laktam, mire hazajöttem kinyúltak az ágyipolik - nagyon remélem tényleg...
2019. márc. 28. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!