Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska lehetséges?

Ágyi poloska lehetséges?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztünk be az új lakasunkba, eddig nem volt semmi jele, hogy talán az elöző lakásunkból elhoztuk volna az ágyi poloskákat... Viszont ma reggel láttam egy piros kis 'bogarat' amire gyanítom , hogy poloska volt. A kifejletlen változata lehetséges hogy ennyi idő után jelenjenek csak meg ? Össze nyomtam és véres volt több mint ami egy ilyen kis bogarba beleférne gyanítom hogy megcsípett, Pedig nem viszketek sehol!!

2017. júl. 30. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy az ágyon találtam. Bár ha eddig nem csípett akkor vajon min éltek? Help :'/
2017. júl. 30. 16:20
 2/4 anonim válasza:

Lehet egy pete bekeveredett a ruhák, könyvek közé és csak most jutott el az ágyig.

A biztonság kedvéért egy írtás mindenképpen jó ötlet lenne. Ha egyszer elterjednek akkor sosem szabadultok tőlük.

2017. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Vikipédia oldalán az ágyi poloskáról többet tanultam egy perc alatt mint eddig az egész életemben.Tanácsolom itt nézz utána.Két hete nálunk is bejelentkezett.A feleségem allergiás rá,olyan nagy foltok lesznek rajta egy csípés után,alig tudja elrejteni.Engem ha megcsíp,csak egy kis dudor jelzi,hogy én is rajta voltam az étlapján.Amit tanácsolni tudok-személyes tapasztalatok alapján:este kenjétek be magatokat valami testápolóval,amibe cseppentesz valamennyi TEAFA olajat.A kis szemétládák nem szeretik az illatát,nem csípnek.Reggel gondolom úgyis letusolod magad,tehát napközben nem érezni rajtad a szagot.A fő az,hogy éjjel ne csípjenek.Mi mindent-de tényleg mindent kimostunk 70 fokon.ez miatt vettünk egy gőztisztító gépet,és minden nap átgőzölöm az egész hálószobát.Gondolhatod milyen nagy élvezet ebben az állati melegben órákon keresztül egy bezárt szobában finn szaunát csinálni.Mégis csinálom,mert azt mondom magamban.inkább ez a meleg,mint a csípésük.És muszáj csinálni,mert ha elhanyagolod.az életedben nem szabadulsz meg tőlük!!!!!!a következő tervem az:ha mind ezek ellenére megint lesz rajtunk csípés,akkor be fogom kapcsolni a fűtést mintha tél lenne + beviszek a hálónkba még egy ipari hősugárzót.Egész nap fűteni fogok,mindaddig,míg a hőmérséglet el nem éri a 50-60 fokot.Ezen a fokon már elpusztulnak.Szenvedni fogok mint a kutya,de mégis megcsinálom,mert UTÁLOM!!!!!!! őket.Na,ennyit kedves sorstárs,szurkolok neked így ismeretlenül is,hogy sikerüljön megszabadulnod neked is tőlük.(ha csinálsz valamit)
2017. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi elöző, bár ahogy leírtad ennél azért egyszerűbb írtokat hívni. Szóval valszeg azt is fogjuk csinálni. !😊
2017. júl. 31. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!