Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit csináljak? Nagymamámnak...

Mit csináljak? Nagymamámnak kijött a wc-jéből egy bazi nagy egér, majd amikor hoztam a pumpát visszament. Viszont ez egy hete volt és azóta le kell hajtani az ülőkét, mert nagymamám szerint este kaparásznak a wc-ben.

Figyelt kérdés
Bekattant a nagymamám, vagy tényleg visszajött az egér? :S hogy írtsam ki?
2018. febr. 12. 18:00
 1/8 anonim válasza:
60%
Nem világos hogy kinti vagy benti a wc? Nem látjátok az egeret abba a csöpp kis helységbe? A csészébe vagy pottyantosba se fognak belemenni ne féljetek.
2018. febr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Patkány képes a szennyvízcsatorna falán felmászni és keresztülúszik a bűzzáron és nézeget ki a fajanszból.
2018. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
lehet élvefogót kapni kb ezerötér' én azt használom volt hogy négy volt benne, aztán csak kinyitod az ajtót és husss...ragasztót NE vegyél, sír, kínlódik , szörnyű halált halnak letépi a fejét stb.:(( tegyél sajtot,szalonnát, stb.az élvefogóba. belemennek.
2018. febr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
28%
Jézusom! Én szerintem frászt kaptam volna! Egyébként a benti WC-be hogy tud belemenni? Hát annak az alján víz van, nem fullad bele? Egyébként miért nem használtok valami tisztítószert? Pl.Domestost? Attól szerintem elpusztulna.
2018. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Feljön a patkány a wcben..Anyumék szomszédjánál is feljött egyszer,pedig normális körülményekben élnek.
2018. febr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudnak jonni. Nálunk is ez volt egyszer.
2018. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Venni kell élvefogót, betenni, kaját bele, ez a leghumánusabb dolog. Egeret ha belement, mezőn elengedni.

Pumpával mit akartál?Te láttad az egeret?Vagy csak mamád mondta? Nálunk is volt idős mama, aki folyton látott bogarakat, amik nem léteztek.

Ha kinti WC,oda bejárhat az egér. Ha benti, ott meg látszik, mert kicsi hely, nincs hova bújjon.

2018. febr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha az a bazinagy egér egy vándorpatkány, akkor az egércsapdákat eleve el lehet felejteni, és én az élvefogó patkánycsapdát is hanyagolnám. Egyrészt hol engeded szabadon? Másrészt (teljesen érthető okokból) rendkívül agresszív tud lenni. Szóval egy klasszikus lemez patkányfogó pikk-pakk megoldja a dolgot. Egyébként simán felmászik a lefolyón, akár az első-második emeletig is képes felküzdeni magát.
2018. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!