Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Pici fehér gombák nőnek az...

Pici fehér gombák nőnek az orchideám virágföldjében. Károsak lehetnek a növényre? Ki kellene írtani, vagy átültessem a virágot?

Figyelt kérdés

2 hete vettem a növényt, gyönyörűen virágzik, jól érzi magát. 2 orchideam van ugyan onnan, ugyanakkor hoztam, nála nincs gomba.

Egyébként pici fehér, nyúlánk, kalapos gombák nőnek a földjében.



2018. máj. 23. 23:14
 1/3 anonim válasza:
A gomba a növényt nem bántja csak a földjét. A földjének lévő elhalt részek miatt nő ki. Nekem is kinőtt az első pont tegnap. Csak kiszedtem, most meg nézem hogy van-e bármi változás.
2018. máj. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem károsak, legfeljebb szedd ki őket, ha zavarnak.
2018. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ha valakinek lenne még tippje, hogy milyen gomba fajta lehet azt megköszönöm. Én "apró szegfűgombára" gondolok.

Amúgy nem zavar, ha nem teszt kárt a növényben akkor nagyon menő, hogy gombát is nevelhetek. :-)

2018. máj. 24. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!