Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek, ha este mindig...

Mit tegyek, ha este mindig megrágnak a pókok?

Figyelt kérdés
Sziasztok avagy jó estét! Már hetek óta fennáll a probléma, hogy nincs nyugtom az éjszaka folyamán, ugyanis az ágyamban napi rendszerességgel arra kelek fel az éjszaka közepén, hogy rágják a lábam szárát a fenevadak. 2 hete leptek meg, azóta nem tudok békében aludni. Testem minden egyes szegletét végigcsócsálták, már a seggvágatom véresre vakartam. Orvoshoz már hetente járok, szerintem már hülyének néz, így lehet szakember segítségét kellene kikérem, mert már mindenhol csak őket látom. Tudtok valami tanácsot adni, vagy valami speckós rovarírtó osztagot fizessek le, vagy csak menjek el egy csakra tisztítására, mert már erősen gondolkodom azon, hogy nem vagyok normális általuk.

2018. jún. 2. 00:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
:O
2018. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el. Felteszek egy egyszerű kérdést, és arra nem méltatsz, hogy normális irasmóddal fejezd ki magad. Segítséget kértem, te pedig kinevetsz, miközben én komoly lelki traumákat élek át, hogy nem vagyok egyedül. Fogalmad sincs, milyen mikor arra kelsz fel, hogy valaki/valami rágja a végtagjaidat és te abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy nem élted át ezt a szörnyű ártalmat. Amúgy köszönöm a kommented, és hogy vetted a fáradtságot, hogy elolvastad, így legalább érzem, hogy egy emberszabású egyed foglalkozik velem.
2018. jún. 2. 00:41
 3/13 anonim válasza:
100%

😂😂😂😂😂

Haver, csapd le oszt kész

2018. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A csakrákat szedd csokorba, oszt tisztítsad ki. Vagy, tedd a kezed a tévére...
2018. jún. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Tényleg van is ott valami vagy csak a jelenlétét érzed? Vannak csípés, harapás nyom rajtad? Előző esetben pszichés okokra gyanakszom, akkor el lehet menni pszichiáterrel beszélgetni a problémákról, második estben bőrgyógyász aki megnézi mi lehet az a csípés rajtad és segít is a panaszaidon. A lakásba pedig rovarirtás kellhet, ágyi poloska pl. Az emberből eszik és csak szakember tudja tudtommal kiírtani. Minden jót neked!
2018. jún. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Vegyél macskát, az enyém megöl minden rovart, ízeltlábút, meg mindenhez dörgölődzik, így a pókhálókat is begyűjti... Kivéve a plafonról.
2018. jún. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kerdesed nem kamu - szerintem az - akkor neked poloskaid vannak. Kiirtasuk csak szakemberrel lehetseges, kulonben mindig vissza fognak terni.
2018. jún. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megtisztelő, bár többre nem jutottam. Ma este is megvolt a harc köztünk, de érzem, hogy szokásommá válik. Macskatartást nem pártolom, szintén fenevadak azok is. Este azon gondolkodtam, lehet elkéne költöznöm...
2018. jún. 2. 08:25
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor poloskák is lehetnek.
2018. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A poloskák különösen szeretnek a vágatban haburcolni, a pók ennél sokkal megfontoltabb.
2018. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!