Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek, ha este mindig...

Mit tegyek, ha este mindig megrágnak a pókok?

Figyelt kérdés
Sziasztok avagy jó estét! Már hetek óta fennáll a probléma, hogy nincs nyugtom az éjszaka folyamán, ugyanis az ágyamban napi rendszerességgel arra kelek fel az éjszaka közepén, hogy rágják a lábam szárát a fenevadak. 2 hete leptek meg, azóta nem tudok békében aludni. Testem minden egyes szegletét végigcsócsálták, már a seggvágatom véresre vakartam. Orvoshoz már hetente járok, szerintem már hülyének néz, így lehet szakember segítségét kellene kikérem, mert már mindenhol csak őket látom. Tudtok valami tanácsot adni, vagy valami speckós rovarírtó osztagot fizessek le, vagy csak menjek el egy csakra tisztítására, mert már erősen gondolkodom azon, hogy nem vagyok normális általuk.

2018. jún. 2. 00:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te.
2018. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska van a lakásokban, hívj szakembert.
2018. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pókoknak ehhez semmi közük. Pókcsípés szúnyogcsípéshez hasonlítható legjobban, neked ágyi poloskáid vannak. Arra meg, ha szerencséd van akkor a szakember megoldja, ha nem akkor marad a ház felgyújtása.
2018. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!