Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit lehet tenni, ha kibírhatat...

Mit lehet tenni, ha kibírhatatlanul sok szúnyog van a környéken?

Figyelt kérdés

Kimentem póló nélkül NAPKÖZBEN mindössze KETTŐ percre, és 15 darab szúnyog (vagy kevesebb, mint 15, viszont akkor repetáztak is) csípett meg. Komolyan, kettő percet töltöttem a napon. Nem árnyékban, nem víz mellett, nem rohangáltam.


Számomra ez kezd tűrhetetlen lenni. Ha pólóban megyek ki, akkor is perceket tudok max kint tölteni, mert már érzem hogy mindenhol viszketek. Valószínűleg én vagyok klinikai eset, és a szúnyogok kedvence vagyok, de akit nem szeretnek ennyire, azt is szanaszét csipkedik.


Hol lehetne ezzel kapcsolatban reklamálni, hogy most már tegyen valamit a falu/város?


2018. júl. 5. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én ököllel szétütöm őket mikor repülnek felém
2018. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2018. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak jó szúnyogriasztó sprayk, krémek. Vagy égess valamit, állj be kicsit a füstbe, azt sem szeretik.
2018. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!