Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Bolhaírtás után is bolhás a...

Bolhaírtás után is bolhás a lakás. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több részre osztott kertesházban élek, se nekem se a szomszédoknak nincs háziállatunk. Pár hete megjelent az ágy végében egy bolha. Másnap mégegy, majd a lakás többi pontján is találkoztam velük. Rendszeresen alaposan porszívózok felmosok. Miután láttam a bolhákat ezt naponta legalább 1-2 alkalommal megismételtem (a felmosást ecetes, flóraszeptes hypos vízzel is). Nem tűntek el. Három flakonnyi Insecticide 2000 és egész hétvégés gőztisztítóval mindenen áthaladás után is úgy kellett levadászni őket pattogás közben. Végül hivatásos rovarírtó szakembert hívtam, aki olyan szerrel dolgozik, ami még a petéket is öli, így azt mondta hogy nem fogok több bolhával találkozni, kikelni sem fognak. Ennek öt napja és mégis találkoztam velük. Mit tehetnék?

2018. szept. 22. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát en lehet felhivnam az ott jart szakembert, hogy akkor garanciaba intezze, ha garantalta a dolgot.
2018. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az komoly, nalunk mar a porszivozas is eleg volt. Ott akkor nemtudom hogy bujnak meg.
2018. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Biokill-t javasolnék. Vannak kutyáim macskáim, amik kezelve vannak élősködők ellen, de mégis megjelentek a bolhák a lakásban és a garázsban is. Lehet, hogy a szomszédból jöttek, mert sok állata van. Egy alapos porszívózás után a szőnyeget és a kárpitot lepermeteztem vele, plusz a kutyaólak belsejét és a garázst is. Ezt 2 hetente ismételtem addig, amíg nem tüntek el. Kb. 1 hónap alatt sikerült kiirtani. 2 hónapja nem találkoztam bolhával.

[link]

2018. szept. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak több ciklusba lehet őket kiírtani.

A peték sokáig élnek és folyamatosan kikellnek.

2018. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk szintén ez a helyzet, ti megszabadultatok végül a bolháktól? Kicsit reménytelennek érzem...
2020. szept. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!